ODDZIAŁY KLASOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

KLASA IA po szkole podstawowej

WYCHOWAWCA - DANUTA KLUZIAK
PROFIL - MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE/¦LUSARZ


Miłosz Betlejewski
Dawid Chyła
Emanuel Dunajski
Robert Hinz
Szczepan Jarski
Marcin Paprocki
Bartosz Piotrowski
Daniel Smarz
Kacper Sowiński
Mateusz Tomaszewski
Radosław Trepkowski
Dawid Wi¶niewski
Kacper Cybulski

KLASA IB po szkole podstawowej

WYCHOWAWCA - JOANNA JESIONOWSKA
PROFIL - CUKIERNIK/PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ


Aleksandra Bajek
Agnieszka Besaraba
Kamila Demange
Nikodem Jabłoński
Przemysław Jabłoński
Wiktoria Lisiecka
Daria Łucka
Dawid Madej
Filip Nowakowski
Jakub Rogotzki
Adam Tański

KLASA Ia po gimnazjum

WYCHOWAWCA - MAŁGORZATA KARPUS
PROFIL - CUKIERNIK


Kamila Bajerska
Paulina Ciesielska
Angelika Kuklińska
Paulina Ostolska
Sandra Skillandat
Aneta Spychalska
Malwina Szpojda
Julia Szumachowska
Barbara Tereszczuk
Paulina Konieczka
Justyna Wi¶niewska

KLASA Ib po gimnazjum

WYCHOWAWCA - DOROTA KRAKOWSKA
PROFIL - KUCHARZ/FRYZJER


Szymon Aniołowski
Izabela Brodzińska
Paweł Dytłow
Patryk Korgul
Mateusz Kubicki
Oliwia Nadolna
Karolina Redmerska
Wiktoria Suder
Daria Szajkowska
Weronika Tolksdorf
Dawid Wardziński

KLASA Ic po gimnazjum

WYCHOWAWCA - IZABELA CZAPLA - ZIELIŃSKA
PROFIL - FOTOGRAF/¦LUSARZ


Andrzej Bluj
Adrian Bystrek
Elwira Chylińska
Dawid Chyliński
Martyna Herdzik
Amelia Kasprowicz
Karol Kurzyński
Nikola Langowska
Natalia Murawska
Natalia Pietrzak
Sara Szewczuk
Michał Wronka
Bartosz Wróblewski
Weronika Życzyńska

KLASA Id po gimnazjum

WYCHOWAWCA - IWONA WIĘCEK
PROFIL - MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE


Krzysztof Florczyk
Adrian GÖrtz
Damian Gurtatowski
Nikolas Janiszewski
Damian Kuciński
Michał Kurzyński
Tomasz Kuzimski
Paweł Rafiński
Piotr Rafiński
Andrzej Zdrojewski

KLASA IIA

WYCHOWAWCA - JOANNA ZASADA
PROFIL - FOTOGRAF/CUKIERNIK


Oskar Gajos
Paulina Lewandowska
Bartłomiej Matuszak
Damian Płotkowski
Milena Raciniewska
Paweł Szram
Katarzyna Wi¶niewska
Sławomir Załużny
Łukasz Zaworski

KLASA IIB

WYCHOWAWCA - MONIKA PUZON
PROFIL - FRYZJER/PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ


Nikola Aniołowska
Nikola Demange
Miłosz Falęcikowski
Marcelina Glazik
Nikoleta Jarantewicz
Julita Kędziora
Dominika Kołodziejska
Wiktoria Mi¶kowicz
Anna Paradowska
Sandra Rygielska
Patrycja Wi¶niewska
Paulina Wróblewska

KLASA IIC

WYCHOWAWCA - JOLANTA SIEMIANOWSKA
PROFIL - MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE


Łukasz Jarantewicz
Jakub Pizoń
Daniel Rygielski
Mateusz Skorek
Michał Spychalski
Kamil Strzyżewski
Mateusz Trosdowski

KLASA IID

WYCHOWAWCA - MICHAŁ TARKOWSKI
PROFIL - KUCHARZ/¦LUSARZ


Weronika Bator
Marcin Knitter
Mateusz Krause
Łukasz M±czkowski
Emilia Sieńska
Krystian Woitinkowski
Wiktor Walasiewicz

KLASA IIIA

WYCHOWAWCA - MAŁGORZATA ROZWADOWSKA
PROFIL - FRYZJER / PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ


Nikol Murawska
Monika Pozorska
Dorian Buza
Samuel Karwaszewski
Martyna Kędziora
Sandra Ocińska
Jakub Ziemkowski

KLASA IIIB

WYCHOWAWCA - ANNA RZˇCA-NASIENIEWSKA
PROFIL - FOTOGRAF / CUKIERNIK


Dariusz Gładykowski
Joanna Skorek
Hubert Szuba
Sebastian Jarzyna
Krzysztof Płosaj
Dawid Pszczółkowski
Ilona Szymańska
Zofia Wi¶niewska
Piotr Saderski
Patrycja Górecka

KLASA IIIC

WYCHOWAWCA - SŁAWOMIR LANGOWSKI
PROFIL - MONTER
Wojciech Bonisławski
Paweł Chodorowski
Patryk Izdebski
Kamil Kłosowski
Miłosz Kunicki
Dawid Łapucha
Grzegorz Ł±cz
Adam Nowakowski
Patryk Ogryzek
Sławomir Paprocki
Krzysztof Pięko¶
Piotr Puławski
Wojciech Rykaczewski
Wojciech Rynkowski
Adrian Tarnachowicz

KLASA IIID

WYCHOWAWCA - ANNA FRELA
PROFIL - KUCHARZ


Wiktoria Felczykowska
Alicja Lewandowska
Patrycja Spychalska
Paulina Spychalska
Anna Troczyńska
Małgorzata Turek
Anna Zawacka
Weronika Faberska