Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych, Sępólno Krajeńskie - 26.IX.2019


JULIA SZUMACHOWSKA /klasa Ia/ - I miejsce
MIŁOSZ KUNICKI /klasa IIIC/ - II miejsce
JAKUB PIZOŃ /klasa IIC/ - III miejsce
JULITA KĘDZIORA /klasa IIB/ - IV miejsce

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kreglarstwie, Tuchola - 7.XI.2018


PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IIID/ - I miejsce
PAWEŁ DYTŁOW /klasa IIIB/ - II miejsce
PAULINA CIESIELSKA /klasa IIIA/ - IV miejsce

Jesienne Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych, Sępólno Krajeńskie - 9.X.2018


MIŁOSZ KUNICKI /klasa IIC/ - I miejsce
PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IIID/ - II miejsce

XXXVII Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego, Grudziądz - 29.IX.2018


PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IIID/ - bieg na 1500m - III miejsce
PAWEŁ DYTŁOW /klasa IIIB/ - bieg na 1500m - X miejsce
SAMUEL KARWASZEWSKI /klasa IIA/ - bieg na 1500m - XIII miejsce

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkoatletyce, Sępólno Krajeńskie - 24.V.2018


EWA KĘDZIORSKA /klasa IIIA/ - bieg 100m - I miejsce, skok w dal - I miejsce
PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IID/ - bieg 1500m - I miejsce
MIŁOSZ KUNICKI /klasa IC/ - bieg 3000m - I miejsce
DAWID TOMASZEWSKI /klasa IID/ - bieg 100m - III miejsce, bieg 200m - IV miejsce
PAWEŁ ZIELAZKIEWICZ /klasa IIIA/ - bieg 400m - III miejsce, bieg 100m - V miejsce
PAWEŁ DYTŁOW/klasa IIB/ - bieg 800m - III miejsce
SAMUEL KARWASZEWSKI /klasa IA/ - bieg 1500m III miejsce

III Kujawsko-Pomorski Turniej Bowlingowy, Bydgoszcz - 10.V.2018


PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IID/ - I miejsce/130 pkt./
PATRYK IZDEBSKI /klasa IC/ - I miejsce/81 pkt./
PAWEŁ DYTŁOW /klasa IIB/ - II miejsce/88 pkt./
PAWEŁ ORZECHOWSKI /klasa IIA/ - III miejsce/90 pkt./
PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IID/ - I miejsce/130 pkt./
PAULINA CIESIELSKA /klasa IIA/ - V miejsce/62 pkt./
EWA KĘDZIORSKA /klasa IIIA/ - VI miejsce/49 pkt./

III Pomorski Turniej Gier Planszowych, Tczew - 26.IV.2018


MARTYNA SZAŁKOWSKA /klasa IIC/ - I miejsce - "Chińczyk"
MARTA SZCZEPAŃSKA /klasa IIC/ - III miejsce - warcaby /I miejsce wśród dziewcząt/

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych - Sępólno Krajeńskie 27.III.2018


MIŁOSZ KUNICKI /klasa IC/ - II miejsce /kategoria chłopcy starsi/
PIOTR ORZECHOWSKI/klasa IID/ - III miejsce /kategoria chłopcy starsi/
MARTYNA KĘDZIORA /klasa IA/ - V miejsce /kategoria dziewczęta starsze/

Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej Halowej - Żnin 20.III.2018


DRUŻYNA PIŁKARZY W SKŁADZIE:
Piotr Orzechowski /klasa IID/, Paweł Orzechowski /klasa IIA/,Miłosz Kunicki /klasa IC/, Dawid Łapucha /klasa IC/,Wojciech Gębski /klasa IIIA/, Dawid Liszewski /klasa IID/.
II MIEJSCE

XXXVI Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego, Grudziądz - 30.IX.2017


PIOTR ORZECHOWSKI /klasa IID/ - bieg na 1500m - V miejsce
MIŁOSZ KUNICKI /klasa IC/ - bieg na 1500m - VIII miejsce
PAWEŁ DYTŁOW /klasa IIB/ - bieg na 1500m - XIII miejsce
PATRYK IZDEBSKI /klasa IC/ - bieg na 1500m - udział
DAWID ŁAPUCHA /klasa IC/ - bieg na 1500m - udział

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sępólnie Krajeńskim - 23.V.2017


DAWID LIPOWSKI /klasa IIIB/ - bieg na 100m - I miejsce, bieg na 200m - I miejsce
MICHAŁ DULSKI /klasa IIC/ - rzut oszczepem - I miejsce, pchnięcie kulą - I miejsce
PIOTR ORZECHOWSKI /klasa ID/ - bieg na 3000m - I miejsce
PATRYK LENZ /klasa IIIC/ - bieg na 1500m - I miejsce
DAWID TOMASZEWSKI /klasa ID/ - bieg na 100m - II miejsce, bieg na 200m - I miejsce
PAWEŁ ZIELAZKIEWICZ /klasa IIA/ - bieg na 400m - II miejsce
WOJCIECH GĘBSKI /klasa IIA/ - bieg na 800m - III miejsce
Sztafeta 4x100m - I miejsce /Dawid Lipowski, Paweł Zielazkiewicz, Dawid Tomaszewski, Michał Dulski/

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych w Sępólnie Krajeńskim - 11.IV.2017


PIOTR ORZECHOWSKI /klasa ID/ - I miejsce
PAWEŁ ZIELAZKIEWICZ /klasa IIA/ - III miejsce
PATRYK LENZ /klasa IIIC/ - IV miejsce

Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej w Lipnie - 30.III.2017


II MIEJSCE /drużyna w składzie: Marta Hinz, Daria Wiśniewska, Marlena Dąbkowska, Patrycja Rutkowska, Klaudia Murawska, Paulina Ciesielska/
PATRYCJA RUTKOWSKA została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.

Mistrzostwa Szkoły w Unihokeju - I.2017


I MIEJSCE - KLASA IIC /Tomasz Dankowski, Patryk Dankowski, Michał Dulski, Łukasz Mączkowski, Karol Osowski, Wojciech Wiśniewski, Jakub Potorski/
II MIEJSCE - KLASA IIA /Wojciech Gębski, Paweł Zielazkiewicz, Piotr Zielazkiewicz, Mateusz Kawka/
III MIEJSCE - KLASA IIIC /Mateusz Kołodziejczak, Mateusz Czarnecki, Patryk Lenz, Piotr Jasiński/

Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Chłopców XII.2016 / I.2017


I MIEJSCE - KLASA IIIB /Kamil Jaworski, Dawid Lipowski, Dawid Michalski, Bartosz Olszewski, Paweł Lesiński/
II MIEJSCE - KLASA IB /Paweł Dytłow, Kamil Frąszczak, Łukasz Lewandowski, Mateusz Jarzyna, Kamil Dagow/
III MIEJSCE - KLASA IIA /Wojciech Gębski, Paweł Zielazkiewicz, Piotr Zielazkiewicz, Mateusz Kawka, Aleksander Kozianowski/

Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Dziewcząt XII.2016 / I.2017


I MIEJSCE - KLASA IIIC /Marta Hinz, Daria Wiśniewska/
II MIEJSCE - KLASA IIA /Paulina Lewandowska, Ewa Kędziorska, Anna Paradowska/
III MIEJSCE - KLASA IC /Daria Szajkowska, Dorota Pawlicka, Beata Warczak/

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Kręglarstwie Klasycznym i Bowlingowym - Lubin, 17-19.XI.2016


DATA: 17-19.XI.2016r.
MIEJSCE: Lubin, kręgielnia Regionalnego Centrum Sportowego
UCZESTNICY:
Piotr Orzechowski- kl.ID
Paweł Orzechowski- kl.IA
Równolegle do zawodów sportowych odbył się konkurs plastyczny pt. "Moje miasto", w którym Paweł Orzechowski otrzymał wyróżnienie.

VI Mistrzostwa Województwa w Kręglach Klasycznych - Tuchola, 3.XI.2016


DATA: 3.XI.2016r.
MIEJSCE: Tuchola, kręgielnia OSiR
LICZBA UCZESTNIKÓW: ponad 60 w czterech kategoriach
II MIEJSCE - PAULINA CIESIELSKA - kl.IA /97 pkt./
IV MIEJSCE - MICHAŁ DULSKI - kl.IIC /109 pkt./
MIEJSCA PUNKTOWANE:
Paweł Orzechowski - kl.IA /105 pkt./
Dawid Lipowski - kl.IIIB /101 pkt./
Piotr Orzechowski - kl.ID /100 pkt./

Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych - Sępólno Krajeńskie, 29.IX.2016


DATA: 29.IX.2016r.
MIEJSCE: Sępólno Krajeńskie
LICZBA STARTUJĄCYCH: 6 uczniów SOSW Nr 2 w Grudziądzu
II MIEJSCE w kategorii chłopców starszych: PIOTR ORZECHOWSKI - kl.ID
III MIEJSCE w kategorii dziewcząt starszych: KLAUDIA MURAWSKA - kl.IB
III MIEJSCE w kategorii chłopców starszych: DAWID LIPOWSKI - kl.IIIB

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Lekkiej Atletyce - Sępólno Krajeńskie, 24.V.2016


DATA: 24.V.2016r.
MIEJSCE: Sępólno Krajeńskie
LICZBA STARTUJĄCYCH: 7 uczniów SOSW Nr 2 w Grudziądzu
I MIEJSCA: /4 złote medale/
  • DAWID LIPOWSKI - bieg 100m, bieg 200m
  • MATEUSZ KOŁODZIEJCZAK - rzut oszczepem
  • DAWID LIPOWSKI, PAWEŁ ZIELAZKIEWICZ, MICHAŁ DULSKI, MATEUSZ KOŁODZIEJCZAK - sztafeta 4x100m

  • II MIEJSCA: /4 srebrne medale/
  • EWA KĘDZIORSKA - skok w dal, bieg 100m
  • PAULINA LEWANDOWSKA - bieg 200m
  • MICHAŁ DULSKI - pchnięcie kulą

  • III MIEJSCA: /3 brązowe medale/
  • PAULINA LEWANDOWSKA - skok wzwyż
  • PAWEŁ ZIELAZKIEWICZ - bieg 100m, bieg 200m


  • Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej Chłopców - Strzelce Krajeńskie/Długie, 13-15.V.2016


    DATA: 13-15.V.2016r.
    MIEJSCE: Strzelce Krajeńskie/Długie
    LICZBA STARTUJĄCYCH: 8 zespołów reprezentujących województwa
    KATEGORIA - CHŁOPCY
    DRUŻYNA W SKŁADZIE: Michał Dulski, Łukasz Zasacki - klasa IC, Kamil Chodowski, Dawid Michalski - klasa IIB zajęła IV MIEJSCE.

    Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych - Sępólno Krajeńskie, 12.IV.2016


    DATA: 12.IV.2016r.
    MIEJSCE: Sępólno Krajeńskie
    LICZBA STARTUJĄCYCH: 84 uczniów /5 uczniów SOSW Nr 2 w Grudziądzu/
    KATEGORIA - DZIEWCZĘTA STARSZE:
  • KLAUDIA MURAWSKA - IV miejsce
  • PAULINA LEWANDOWSKA - VI miejsce
  • PATRYCJA LEWANDOWSKA - X miejsce

  • KATEGORIA - CHŁOPCY STARSI:
  • KAMIL CHODOWSKI - I miejsce
  • PIOTR MURAWSKI - VIII miejsce

  • XII Ogólnopolskie Mistrzostwa w Kręglarstwie - Lubin, 19-21.XI.2015


    DATA: 19-21.XI.2015r.
    MIEJSCE: Kręgielnia RCS w Lubinie
    UCZESTNICY: 10 drużyn reprezentujących 10 województw
    REPREZENTACJA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO:
  • Patrycja Spychalska - Gimnazjum Nr 10 w Grudziądzu
  • Paulina Ciesielska - Gimnazjum Nr 10 w Grudziądzu
  • Kamil Chodowski - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Grudziądzu
  • Arkadiusz Kołodziejczak - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Grudziądzu

  • Zwycięzcy zawodów w kręglach klasycznych w klasyfikacji drużynowej:
  • I miejsce - Lubin /woj. dolnośląskie/ - 368 punktów
  • II miejsce - Grudziądz /woj. kujawsko-pomorskie/ - 307 punktów
  • III miejsce - Pyrzyce /woj. zachodnio-pomorskie/ - 302 punkty

  • Dodatkową atrakcją dla zawodników było możliwość kibicowania podczas meczu ekstraklasy siatkówki Cuprum Lubin - Effector Kielce.

    Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Kręglach - Tuchola 5.XI.2015


    DATA: 5.XI.2015r.
    MIEJSCE: Kręgielnia Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi
    LICZBA UCZESTNIKÓW: 65
    LICZBA SZKÓŁ: 9
    REPREZENTACJA SOSW NR 2 W GRUDZIĄDZU: /zwycięzcy Mistrzostw Szkoły w Kręglach Bowlingowych rozegranych w hotelu RAD w dniu 4.XI.2015r./
  • Michał Dulski, kl.IC - I miejsce - 86 pkt.
  • Arkadiusz Kołodziejczak, kl.IIIE - III miejsce - 79 pkt.
  • Martyna Jagusz, kl.IIID - IV miejsce - 57 pkt.

  • Miejsca punktowane:
  • Grażyna Boguszewska, kl.IID - 53 pkt.
  • Ewa Kędziorska, kl.IA - 39 pkt.
  • Kamil Chodowski, kl.IIB - 72 pkt.
  • Mateusz Kołodziejczak, kl.IIC - 64 pkt.

  • XIII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Warcabach - Chełmża 3.XI.2015


    DATA: 3.XI.2015r.
    MIEJSCE: Zespół Szkół Specjalnych im. Unii Europejskiej w Chełmży
    LICZBA UCZESTNIKÓW: 60 /15 dziewcząt, 45 chłopców/
    LICZBA SZKÓŁ: 12 /Aleksander Kujawski, Bydgoszcz, Chełmża, Dębowa Łąka, Koronowo, Sępólno Krajeńskie, Strzelno, Toruń, Żnin, Grudziądz/.
    REPREZENTACJA SOSW NR 2 W GRUDZIĄDZU: /zwycięzcy Mistrzostw Szkoły rozegranych w dniu 27.X.2015 r./
  • Beata Warczak, kl.IIID - IV miejsce wśród dziewcząt - 5,5 pkt.
  • Marcin Szewczyk, kl.IIIB - 4,5 pkt.
  • Marta Szczepańska, kl.IA - 4 pkt.
  • Patryk Jurek, kl.IIIE - 4 pkt.

  • XI Ogólnopolski Turniej Badmintona Związku Stowarzyszeń Sportowych "Sprawni-Razem" - Konin 16-18.X.2015


    W dniach 16-18 października 2015 roku w Koninie odbył się XI Ogólnopolski Turniej Badmintona. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Dorota Balkowska, Kamil Chodowski i Michał Dulski. W zawodach uczestniczyło ponad stu zawodników reprezentujących 13 województw. Najlepiej zaprezentował się Kamil Chodowski, który wywalczył V miejsce. W walce o medal minimalnie (1:2) przegrał z zawodnikiem województwa dolnośląskiego. Uczniowie mieli możliwość wyjazdu do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.

    XXII Mistrzostwa Polski Związku Stowarzyszeń Sportowych "Sprawni-Razem" - Ostrzeszów 22-24.V.2015


    W dniach 22-24 maja 2015 roku w Ostrzeszowie odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski "Sprawni-Razem". Tym razem 6-osobowa reprezentacja szkoły wywalczyła 8 medali: 2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe.
    Złote medale zdobyli oszczepnicy:
  • Sandra Kurek i Szymon Ziółkowski
    Medale srebrne w rzucie dyskiem wywalczyli:
  • Sandra Kurek i Michał Dulski
    Medale brązowe zdobyli:
  • Michał Dulski /pchnięcie kulą/
  • Ewa Kędziorska /skok w dal/
  • Sebastian Kośmiński /bieg na 100 m i skok w dal/
  • Kamil Chodowski był 4 w rzucie dyskiem.


  • Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Lekkiej Atletyce - Sępólno Krajeńskie 14.V.2015


    W dniu 14 maja 2015 roku w Sępólnie Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w Lekkiej Atletyce. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła aż 12 medali - 7 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy.
    I miejsca zajęli:
  • Sandra Kurek /rzut oszczepem i pchnięcie kulą/
  • Sebastian Kośmiński /bieg 100m i skok w dal/
  • Michał Dulski /pchnięcie kulą/
  • Szymon Ziółkowski /rzut oszczepem/
  • Jacek Kaczkowski /bieg 400m/
    Srebrne medale wywalczyli:
  • Ewa Kędziorska /bieg 100m i skok w dal/
  • Jacek Kaczkowski /rzut oszczepem/
  • Kamil Chodowski /bieg 200m/
    Brązowy medal zdobył:
  • Kamil Chodowski /pchnięcie kulą/